Premier League

Premier League 15
about

Premier League

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate.

Aelit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore te feugait nulla facilisi.Sed ut perspiciatis, unde omnis iste natus error sit uptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam eaque ipsa, quae ab illo inventore.

Premier League
2018

Premier League
2018

Premier League
2018

table

Premier League

PosClubPWDLFAGDPts
1Liverpool3027216621+4583
2Man City3020377631+4563
3Leicester3116785929+3055
4Chelsea3015695340+1351
5Man Utd30121084531+1446
6Wolves30111364334+946
news

The Latest News

gallery

the best players

Sean Matthews 5
13
Sean Matthews
Midfielder
Justin Lewis 6
11
Justin Lewis
Defender
Andrew Smith 7
5
Andrew Smith
Goalkeeper
Geff Barker 8
9
Geff Barker
Forward
Henry Jones 9
8
Henry Jones
Goalkeeper
Nick Walker 10
7
Nick Walker
Defender
John Moore 11
4
John Moore
Midfielder
Tim Cole 12
2
Tim Cole
Goalkeeper
Mark Lawrence 13
6
Mark Lawrence
Forward
Robert Thompson 14
3
Robert Thompson
Defender
next match

Napoli vs Bluebirds

next match

Napoli vs Bluebirds

Sign Up Now

Register in our Football-Scores.uk website today and get the exclusive football score updates and Football news from all over the world.